Auto Myjnia InnWash

0
Stanowisk myjni bezdotykowej
0
Stanowisk odkurzaczy
0
m2 obiektu
0
m2 hali

Największa w Polsce

Auto Myjnia InnWash na północy Krakowa

Jej wyjątkowość zapewnia jedyna w Polsce wielkość i standard komfortu usługi. Na obiekcie zajmującym 3100 m2 znajdziemy 8 stanowisk myjni bezdotykowej standardowo oraz 7 stanowisk myjni bezdotykowej i 8 stanowisk odkurzaczy wybudowanych w budynku hali o powierzchni 900m2 i wysokości  8m.

Znajdziemy tam stanowiska z aktywną pianą i ze szczotką. Stanowiska odkurzania o szerokości 4 metry oraz rura ssawna zwisająca z góry centralnego systemu odkurzania zapewniają komfort dostępu do wszystkich miejsc samochodu. Każde stanowisko odkurzania posiada pistolet ze sprężonym powietrzem, umożliwiającym przedmuchanie lusterek, miejsc trudno dostępnych, uszczelek itd. Sprężone powietrze jest bezpłatne dla klientów korzystających z odkurzacza. Myjnia została zbudowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie w trosce o komfort klienta. Auto Myjnia posiada dostęp do toalety w godzinach pracy biura.

  • Stanowiska z pianą i szczotką
  • Na wszystkich stanowiskach możliwość płatności bezgotówkowej (klucz/karta magnetyczna - do nabycia w rozmieniarce/kasie)
  • Odkurzacze
  • Pistolety ze sprężonym powietrzem
  • Sklep z kosmetykami samochodowymi (Pon-Sb: 11.00-20.00)
  • Dostęp do toalety (w godzinach pracy biura)

Galeria

Poniżej prezentujemy myjnię

Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Karola Wojtyły 4, 32-087 Batowice